Next Word - word association dla iPhone

• Status bezpieczeństwa

Recenzja Softonic

Następne Słowo - Gra w Skojarzenia Słowne

Radujcie się, gracze słowni! Przedstawiamy *Next Word*, waszą grę skojarzeń słownych na nowym poziomie. Zanurzcie się w antonimach, synonimach i słowach złożonych, odkrywając 250 wymagających poziomów w 5 trybach trudności. Dzięki unikalnej konfiguracji węzłów drzewa, każde słowo może mieć do 4 skojarzeń, oferując wiele rozwiązań dla jednego poziomu. Ta gra nie zawiera zakupów w aplikacji ani reklam, zapewniając czystą przyjemność dla użytkownika końcowego.

• Bezkonkurencyjne funkcje dla gry skojarzeń słownych*:

Zawierająca 55,333 kombinacji słów, każde ponowne uruchomienie poziomu przedstawia świeże i unikalne zagadki. Dynamiczna konfiguracja zagadek gwarantuje niepowtarzalne wyzwania, a ukończenie Drzewa Słów posuwa cię do przodu w poziomie. Animowane samouczki, relaksująca muzyka i wizualnie stymulująca grafika wzbogacają twoje doświadczenie gry.

Wybierz spośród trybów trudności: Łatwy, Średni, Trudny, Ekspert i Mózgowy Wyzwanie i zanurz się w świecie skojarzeń słownych.

Program jest dostępny w innych językach

Next Word - word association dla iPhone

• Darmowa

• Po Polski
  • V 16.0

(0)
  • Status bezpieczeństwa

Opinie użytkowników o Next Word - word association

Czy próbowałeś Next Word - word association? Bądź pierwszy zostawić swoją opinię!

Przeglądaj aplikacje

Przepisy dotyczące korzystania z tego oprogramowania różnią się w zależności od kraju. Nie zachęcamy do korzystania z tego programu ani nie akceptujemy go, jeśli narusza on prawo.